Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Wycena budowy domu

Wycena budowy domu

Witam! Mam projekt domu i potrzebuję zrobić wycenę do kredytu. Znacie kogoś kto robi takie wyceny?

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Witam,do kredytu nie szukaj żadnego rzeczoznawcy,bo niepotrzebnie wyrzucisz kasę,bank i tak wyśle swojego.

Ja wiem, tylko ja potrzebuję wiedzieć dla siebie ile czego potrzebuje i ile będzie to kosztować, muszę też to wpisać we wniosku do kredytu. Nie musi to być jakiś rzeczoznawca

Cytat Napisał justys258 Zobacz post
    Nie musi to być jakiś rzeczoznawca
    To chłop nie umi?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał jendrus135 Zobacz post
    Witam,do kredytu nie szukaj żadnego rzeczoznawcy,bo niepotrzebnie wyrzucisz kasę,bank i tak wyśle swojego.
    Tu sie troche nie zgodzę, bo w naszym przypadku musieliśmy mieć i rzeczoznawcę swojego jak i tego z banku. Mam namiar na rzeczoznawcę ale to troche droga inwestycja bo nas za wycenę nieruchomości skasował 650zł.
    Profit-Nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy, wyceny nieruchomości, opracowania 662518282
    Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał justys258 Zobacz post
    Ja wiem, tylko ja potrzebuję wiedzieć dla siebie ile czego potrzebuje i ile będzie to kosztować, muszę też to wpisać we wniosku do kredytu. Nie musi to być jakiś rzeczoznawca
    Akurat jestem na bieżąco....taka wycena to w zaleznosci od banku od 200 do nawet 2500 tys. W jednych bankach płacisz po otrzymaniu kredytu a w innych wcześniej (tak jest np. w BGŻ) nie masz pewnosci czy kredyt dostaniesz a za rzeczoznawcę musisz zapłacić. I to prawda że bank Ci wyznaczy takiego gościa , bo prawie każdy bank ma umowę z kimś innym....

Ja sprzedając stary dom korzystałam z firmy [spam] i jestem bardzo zadowolona. Rzetelna spółka i szybko wykonała mi wycenę
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-06-2014 o 21:22

Uprawnienia