Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Chirurg szczękowy

Chirurg szczękowy

Witam!
    Mam takie pytanko czy ktoś z Was korzystał lub może orientuje się czy w okolicy jest jakiś chirurg szczękowy ewentualnie do jakiego innego lekarza można zwrócić się z torbielem wargi? pozdrawiam

841
    Siła Reputacji
    0
    chirurgia szczękowa ,z tego co kojażę, to chyba najbliżej w jastrzębiu

rozumiem że prywatnie?

841
    Siła Reputacji
    0
    Raczej tak,ale przedzwoń jak to wygląda :

Poradnia Chirurgii Szczękowo - Twarzowej

WSzS Nr 2 Szpital Górniczy

44-330 Jastrzębie Zdrój woj. śląskie, ul. Jana Pawła II 7 , tel: 032-4784500
    Chirurgia szczękowo-twarzowa

ok dzięki śliczne

841
    Siła Reputacji
    0
    Znajomy tam jeździł jakieś 2 lata temu.Nie pamiętam dokładnie jak to tam wyglądało

Pani Joanna Herman ze Skoczowa prawdopodobnie też jest chirurgiem szczękowym.

Głównie wieś
    Wpisów
    94
    Siła Reputacji
    138
    Jakiś czas temu miałam robiony zabieg w Cieszynie na Banotówce u dr Adama Pasza. Wszystko poszło dobrze więc polecam
    Niestety doktor nie ma podpisanej umowy z NFZetem więc trzeba płacić ale z tego co się orientowałam w innych ośrodkach to nie zapłaciłam najdrożej
    Jeżeli Cię zainteresuje to możesz poszperać w cenniku --> http://nawzgorzu36.pl/onas

Hirurg szczękowy.

Byłam w Skoczowie u p.dr Herman-bardzo dobrze oceniam jej umiejętności.Miałam usuwaną poziomo ósemkę-super wykonany zabieg.Polecam.

---------- Post dodany o 19:14 ---------- Poprzedni post dodany o 19:13 ----------

Byłam w Skoczowie u p.dr Herman-bardzo dobrze oceniam jej umiejętności.Miałam usuwaną poziomo ósemkę-super wykonany zabieg.Polecam.

---------- Post dodany o 19:17 ---------- Poprzedni post dodany o 19:14 ----------

Bardzo dziękuje za pomoc:*

Uprawnienia