Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Geometria motocykla, gdzie?

Geometria motocykla, gdzie?

Witam Was. Ostatnio miałem nieprzyjemną przygodę na motorze, mianowicie uderzyło we mnie auto... chciałbym się od Was dowiedzieć gdzie w Cieszynie lub okolicy jest jakiś mechanik który zajmuje się geometrią motoru? Chce sprawdzić czy nadal jest prosty. Pozdrawiam

Cisownica
    Siła Reputacji
    7
    w wapienicy jest firma ktora prostuje i spawa ramy. Mierza takze tyle ze wymaga to dostarczenia samej ramy,tak przynajmniej bylo 3 lata temu. Niestety nie pamietam nazwy...

no tak, tylko ja ramy samej nie dostarczę, jedynie zajechać tam mogę i niech badają :/

jakieś inne propozycje?

http://tecrol.bielsko.pl/

Zależy jak mocno masz pokrzywiony ten motor, najpierw proponowałbym podjechać do Andrzeja z Motorandu na Bielskiej w Cieszynie

na oko nie widac jakies krzywizny, potrzebuje fachowca zeby mi go obadał

Cisownica
    Siła Reputacji
    7
    Kup worek wapna,rozsyp na drodze przejedź się po tym ok 20 km/h starając się utrzymać prosty tor jazdy, jak wyjdą dwa ślady motor krzywy,a jak jeden wąski to ok,druga metoda : jedź ok 50 km/h p puść kierownicę utrzymując balansem tor jazdy,jak nie będzie Ci skręcać masz ok. To proste i może śmieszne metody ale bez rozbierania i mierzenia kąta głowy ramy może być ciężko.

jak puszcze to mnie wlasnie sciaga na prawo

Cisownica
    Siła Reputacji
    7
    buu,no to prawie pewne rozkręcanie lub allegro

albo dostac odszkodowanie za motor od zakladu w ktorym jest ubezpieczony sprawca wypadku

Uprawnienia