Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alergolog Cieszyn,skaza białkowa

Alergolog Cieszyn,skaza białkowa

Witam, szukam dobrego alergologa dziecięcego z Cieszyna lub okolic. Jakie są wasze opinie. Czy ktoś diagnozował ostatnio skazę białkową?

nazwiska nie pamiętam, ale w poradni uniwersyteckiej na UŚ przyjmuje pani alergolog-pulmunolog dziecięcy-polecam a i terminy są w miare szybkie(do miesiąca)

w przychodni na UŚ-iu przyjmuje pani dr Matysiak, słyszałam bardzo dobre opinie, dzwoniłam tam dzisiaj i pani poinfomowała mnie, że niestety pani doktor nie podpisała kontraktu z NFZ na leczenie dzieci pozostaje wizyta prywatna, mam dzwonic w kwietniu żeby się zapisać...

Witam! Na placu Teatralnym jest alergolog na kasę chorych słyszałam,że jest dobra. Jestem z córką umówiona na początek kwietnia ponieważ podejrzewam skazę białkową i w tedy się przekonam jaka jest ta Pani.

alergolog

myśmy byli u pani na placu teatralnym - bardzo fajna i miłe podejście do dzieci. Warto! Jedyny minus - pierwszą wizytę mieliśmy prywatnie, bo był długi czas oczekiwania na NFZ.... Podobno jeszcze gdzieś niedaleko UŚ-u jest alergolog dla dzieci (pan) i też fajny, ale nie wiem dokładnie w którym miejscu.

Uprawnienia