Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: wolontariat

wolontariat

Dzień dobry.
    Ponieważ jestem już emerytką a czuję się całkiem dobrze, pomyślałam żeby zrobić coś dla innych. Nie wiem jednak jak się do tego zabrac. Może ktoś ma jakieś rady, sugestie.

Mops?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Jeśli kochasz zwierzęta to Fundacja "Lepszy Świat" / pomoc w kociarni/.

Dziękuję. Najbardziej przemawia do mnie strona hospicjum. Muszę to sprawdzić.

amo jeśli dojdziesz do jakichś ciekawych możliwości, daj proszę znać. To ogólnie ciekawy temat. Jest wielu ludzi na emeryturze, którzy ogromnie przydaliby się światu, a tworzy się dla nich jakieś sztuczne aktywizacje, typu "Szachy dla seniora". Jestem ciekawa czy udało Ci się coś znaleźć, czy przyniesie Ci to satysfakcję.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Uprawnienia