Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Przedszkole zastępcze na czas wakacji a wpłata na RR

Przedszkole zastępcze na czas wakacji a wpłata na RR

Witam, dzisiaj zapłaciłam za 10 dni uczęszczania mojego dziecka do przedszkola, z którego korzystam na czas wakacji, ponieważ nasze jest już zamknięte. Pani intendentka pobrała ode mnie opłatę za RR. Pytanie: Czy słusznie, skoro nie jest to moje przedszkole, czy w ogóle powinna w okresie wakacji pobierać te wpłaty od kogokolwiek? Od razu powiecie, że opłaty nie są obowiązkowe, ale Pani zrobiła to tak sprytnie, że nie miałam wyjścia, bo nie chciałam się sprzeczać o 10 zł ( to nie chodzi o 10 zł) ale o fakt pobierania i to w jaki sposób to zrobiła.

Dlaczego jej nie zapytałaś o to samo co tutaj?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Dlaczego jej nie zapytałaś o to samo co tutaj?
    Dyszol jesteś zabawnym forumowiczem
    Pytam Was forumowiczów o zdanie na ten temat, a nie odpowiadaj pytaniem na pytanie.
    Oczywiście, że zrobię to jutro bo dzisiaj tej pani nie ma. Interesuje mnie Wasze stanowisko.
    Pozdrawiam

W czasie wakacji nie powinno być dodadtkowych opłat za przedszkole. Każde przedszkole ma swoja taryfę za RR, jak każde przedszkole pobierze opłatę
    za okres wakacji to sie tego nazbiera.

Tylko co to jest to RR. Mi się kojarzy tylko z Brygadą RR z Chip i Dale

.............
    .........mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał qqłka Zobacz post
    Tylko co to jest to RR. Mi się kojarzy tylko z Brygadą RR z Chip i Dale
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia