Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: rowerek stacjonarny

rowerek stacjonarny

mam pytanie co daje ćwiczenie na rowerku stacjonarnym jakie mięśnie sie ćwiczą i czy to prawda że działa na mięśnie brzucha ? dzięki za pomoc

Lepiej stacjonar niż nic, ale z kolei lepiej wyjść np. pobiegać niż siedzieć w domu i kręcić

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Lepiej stacjonar niż nic, ale z kolei lepiej wyjść np. pobiegać niż siedzieć w domu i kręcić
    fakt masz rację ale nie zawsze mam czas i możliwość wiec zastanawiam sie nad rowerkiem

Na pewno trenuje się uda i łydki, a co do brzucha, to nie wiem, może zależy tez od ułożenia ciała?

wydaje mi sie ze lepszym zakupem niz rowerek bylby orbitrek...

Głównie wieś
    Wpisów
    115
    Na rowerku stacjonarnym mobilizujesz praktycznie wszystkie partie ciała ale głównie łydki, uda, dolna partia mm pleców no i mm stabilizujące ciało. Ale to wszystko zależy od treningu, który sobie obierzesz

Lepiej wygospodaruj czas na siłownię, po pierwsze jak kupisz karnet to będziesz chodzić i ćwiczyć, po drugie nie zagracisz mieszkania. Ja na początku ćwiczyłam na rowerku, a teraz służy mi za wieszak.

Dziewczyno, kręć, ćwicz i trenuj a na wiosnę dołącz do nas, zapraszamy. Zaglądnij na temat "Rower"
    Ostatnio edytowane przez mały ; 29-11-2011 o 22:19

Uprawnienia