Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: psycholog dziecięcy

Cieszyn
    Siła Reputacji
    4

psycholog dziecięcy

dobry psycholog dziecięcy ? dzięki za wszystkie odp

Wrocław
    Siła Reputacji
    3
    zależy jaki masz problem i w jakim wieku dziecko.
    najlepiej zapytaj w Poradni Psychologiczo-Pedagogocznej.
    Z tego co pamiętam, to chyba Pani Maria Konieczna miała niezłe efekty, nie wiem czy jeszcze pracuje w PPP, ewentualnie Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Cieszynie ul. Mickiewicza 13 (tam gdzie Dom Spokojnej Starości)

Cieszyn
    Siła Reputacji
    4
    OREW na Mickiewicza 13, trzeba miec skierowanie do Punktu Wczesnej Interwencji i tylko dzieci do 8 r. życia. 2 panie psycholog.

Cytat Napisał Velouria Zobacz post
    OREW na Mickiewicza 13, trzeba miec skierowanie do Punktu Wczesnej Interwencji i tylko dzieci do 8 r. życia. 2 panie psycholog.
    Byłam tam z dzieckiem ze dwa lata temu i po dwóch wizytach dałam sobie spokój.Nie dość,że bardzo długo czekałam na swój termin,to jeszcze przyjęła mnie młoda "niedoświadczona" pani,która poza zrobieniem typowego wywiadu,nic więcej nie była w stanie zrobić- ani doradzić mi,ani coś podpowiedzieć.
    Nie wiem,jak teraz tam jest,natomiast wiem,że bardzo trudno o naprawdę dobrego psychologa z doświadczeniem.
    Gdyby ktoś miał namiary na takiego,to bardzo proszę o informację.

Głównie wieś
    Wpisów
    94
    Siła Reputacji
    138
    Grażyna Serwan - Pogoda
    ul. Michejdy 27 Cieszyn
    Podobno jest dobrym specjalistą

Piekiełku
    Siła Reputacji
    216
    Ja zdecydowanie polecam Panią Asie Bale - mam nadzieje,ze nie przekręciłam nazwiska. Nie wiem czy przyjmuje w jakimś gabinecie czy coś ale na pewno pracuje w przedszkolu integracyjnym w Cieszynie. Mozna spróbowac zadzwonić do przedszkola i z p. Asią się skontaktować. Naprawdę świetny specjalista,konkretna,cierpliwa i bardzo pomocna osoba.
    Lubię wielu ludzi,ale nie wszystkich. Dużo potrafię wybaczyć, ale nie wszystko. Szybko zapominam,ale nie zawsze. Ci,których lubię wiedzą o tym. Ci,których nie lubię,to zauważa. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło.Wrogom wskażę tam drogę.

Uprawnienia