Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Temat: Pizzeria Grilliata Skoczów- NIE POLECAM, NIE CHOD¬CIE TAM

Popieram. Pewnego razu Pani blondynka przyniosła mi szybciej pizzę niż piwo, które zamawiałem w tym samym czasie. Personel gburowaty, wydaj± się być obrażeni, że musz± kogo¶ obsłużyć. Nie pojawię się tam więcej. Uważam, że klient zasługuje na mił± obsługę, a wła¶ciciele Grilliaty chyba nigdy nie zaczn± szanować klienta.
    Zachęcam do korzystania z innych lokali.

Doł±czył
    Mar 2011
    Skoczów
    Wpisów
    10
    mi jako¶ Telepizzeria pasuje i jak już to tam zamawiam
    ...forever young...World is not enough...open your mind... Agent 00Z License to ZUMBA!

Niesamowite, że lokale z tak± obsług± w ogóle działaj±.

do dzisiaj pozostał niesmak po pizzy z grilaty w wersji frutti di mare.........fuj Z owocami morza na pizzy były pieczarki i cebula jak dla mnie nie do przyjęcia...

Polecam pizze u Diega na targowej

Griliata ma najsmaczniejsze jedzenie w Skoczowie! niestety czasem się długo czeka
    A u Diego jest jeszcze gorsza kelnerzyna niż w Griliacie

To co nie umiecie w domu gotować,że musicie na pizze chodzić? heh..............oczywi¶cie było to żartobliwie napisane :-)

Byle choojami nie sypi± i psem nie szczuj±. Jak żarcie dobre to trzeba pój¶ć.
    PiS, PO - jedno zło.

Tak sie sklada ze bylam z mezem swiadkiem owej sytuacji. Musze przyznac ze wlasciciel byl bardzo grzeczny w stosunku do panstwa upominajac niegrzeczne dzieci. Naprawde zachowywaly sie skandalicznie. Mnie to osobiscie nie pasowalo i wielu innym klientom. Jak mozna pozwolic aby dzieci sie tak zachowywaly w miejscu publicznym? Biegaly, krzyczalyi jeszcze sie Pan dziwi Ludzie zastanowcie sie zanim cos napiszecie, a jak wychowujecie dzieci bezstresowo to nie miejcie pretensji do wlascicieli lokali ktorzy chca zapewnic reszcie klientow spokoj przy jedzeniu. A pizza pierwsza klasa.

też sie nie raz wkurzałam że sie długo czeka na jedzenie ale w sumie warto wiec nie o tym bede pisać....wła¶ciciel Griliaty to uczciwy i bardzo miły chłopak, nie chce mi sie wierzyć ze był chamski i bezczelny....oczko wodne maja faktycznie słabo zabezpieczone i pewnie jakis rozwydrzony i niepilnowany przez rodziców bachor w końcu tam kiedys wpadnie....zeby nie było-mam dwókje dzieci i wiem jak potrafi± sie czasem zachowywać kiedy spuszcze je z oka. Przykre to jest czasem ale niestety-masz dziecko, to nie mozesz sobie spokojnie siedzieć i popijac piwko ze znajomymi...a co do Pani kelnerki, to ja sie staram być zawsze miła i dostaje to samo z powrotem, wiec nie rozumiem w czym problem...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia