Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Temat: Pizzeria Grilliata Skoczów- NIE POLECAM, NIE CHODŹCIE TAM

Pizzeria Grilliata Skoczów- NIE POLECAM, NIE CHODŹCIE TAM

Witam, ze szczerego serca chciałabym ostrzec wszystkich konsumentów przed Pizzerią Grilliata w Skoczowie, znajduje się ona niedaleko Kościoła Ewangelickiego. Właściciel jest chamski i bezczelny wobec klientów. Jeśli jesteście młodzi i chcielibyście w gronie znajomych posiedzieć przy piwku to nie liczcie że zrobicie to dłużej niż do 22. Od godz.21 właściciel chodzi po lokalu i wymusza opuszczenie go, gdy do 21.55 klienci nie wyjdą, to na bezczelnego mówi, że lokal zostaje zamknięty i wszyscy mają wyjść. Rozumiem, że może mieć ustalone godziny otwarcia i każdy, by opuścił lokal gdyby tylko użyć kilku miłych słów, przeprosić ale mają takie zasady, a nie po prostu wynoście się. Gdy jesteście rodziną z dziećmi to również nie wypoczniecie w spokoju, lokal jest nie przystosowany do małych klientów, niebezpieczne oczko wodne bez zabezpieczeń i ani kawałeczka trawy gdzie dzieci mogły by się pobawić czekając na pizzę, wszystko pozagradzane jak w muzeum. W dodatku gdy dzieci się bawią, coś opowiadają, jak to dzieci to właściciel przychodzi i każe im iść do swoich rodziców, że ma być spokój tutaj mają być cicho i siedzieć przy stolikach. Gdy wdaliśmy się z nim w rozmowę to powiedział, cyt. "że dzieci od małego powinny się uczyć kultury jedzenia posiłków i powinny siedzieć przy stolikach i się nie ruszać". Też byłabym w stanie to zrozumieć gdyby te dzieci faktycznie wrzeszczały, piszczały, biegały, skakały po trawie itp, ale po prostu się grzecznie bawiły, a że czeka się tam co najmniej godzinę na jedzenie to dziecko musiałoby przez 2godziny siedzieć na tyłku i się nie ruszać, znacie takie dziecko?! A! I dodam, że właściciel użył argumentu, że klientom przeszkadzają, a nikt z nich nie wyglądał jakby mu to przeszkadzało. Jak ktoś chce mieć spokój to nie otwiera lokalu gastronomicznego we własnym domu. Co myślicie? Zdecydowanie odradzam, pizzę mieli pyszną ale już nigdy tam nie zamówię.

No faktycznie gburowate zachowanie. Przez coś takiego traci tylko klientów.

Skoczów
    Wpisów
    10
    Siła Reputacji
    68
    no Grillata nie słynie z miłej obsługi ... i dlatego tylko raz tam kupiłem pizzę i wystarczy

nawet dobre jedzenie w nieprzyjaznej atmosferze może zaszkodzić, więc po co się denerwować
    Ostatnio edytowane przez tomi71 ; 12-09-2011 o 09:04
    ...forever young...World is not enough...open your mind... Agent 00Z License to ZUMBA!

To jakaś przydomowa pizzeria?

Ja uważam że jeżeli są jakieś zastrzeżenia to nie chodzić tam lub zgłosić odpowiednim służbom i gościu nauczy się prowadzić lokal.

też doszły mnie słuchy że jedzenie jest pierwsza klasa tylko obsługa h...wa i długi czas oczekiwania szczególnie przy weekendzie

Już właśnie nie będziemy tam chodzić, pizzeria to taka jakby dobudówka do domu. A jak się zamawia telefonicznie to jak mają dużo zamówień to na bezczelnego telefon wyłączają.

Skoczów
    Wpisów
    10
    Siła Reputacji
    68
    póki jest klient to może sobie pozwalać.
    w tym przypadku wszystko zależy od nas ...przestaniemy kupować to albo upadnie albo zmieni podejście do "żywicieli"
    ...forever young...World is not enough...open your mind... Agent 00Z License to ZUMBA!

No, obsługa w grilliacie rzeczywiście nie jest wysokich lotów. Przypominam sobie nieświeże piwo kuflowe które tam dostałem, okazało się że po otwarciu lokalu nie przepłukano przewodów dozujących, i mnie jako jednemu z pierwszych dostały się popłuczyny. Próbowano mi wmówić że piwo jest jak najbardziej dobre. Złączać stolików przy większej grupie osób też nie wolno, bo Pani blondynka okrzyczy. W innych lokalach obsługa skacze z radości jak kilka osób przyjdzie zamówić posiłek, w grilliacie Pani blondynka zrobi aferę. Dzwonić nie ma co bo telefon nie odpowiada, jak już się człowiek dodzwoni to zimną pizzę po 1,5 godziny dostanie.
    Dałem sobie spokój już dawno z tą firmą i od kilku miesięcy korzystam z pizzerii "U Wiktora" na ulicy Leśnej w Skoczowie. Pizza wcale nie gorsza a obsługa miła i szybko dowożą.

My się też przerzucimy Dobra jest też w telepizzerii

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia