Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Problem z Chrome w smartfonie

Problem z Chrome w smartfonie

Witam!

Od kilku dni mam problem z wyświetlaniem stron w Chrome w moim telefonie (Android). Notorycznie, kilka sekund po wyświetleniu strony wskakuje taki komunikat (miniaturka):
    "Niedobrze! Wystąpił błąd podczas wyświetlania strony. Aby kontynuować, kliknij przycisk Odśwież lub przejdź do innej strony. Jeśli często widzisz ten komunikat, przeczytaj te wskazówki."
    Dzieje się to na niemal na wszystkich stronach - nie mogę nic przejrzeć, przeczytać bo od razu to dziadostwo włazi.
    Kliknęłam w te ich wskazówki jak tego problemu uniknąć ale jest tak (uprzedzając pytania): odświeżanie strony nie pomaga - ciągle to samo. Połączenie z internetem w porządku. Pamięć podręczną czyściłam chyba już ze 3 razy... Nie mam otwartych innych kart czy rozszerzeń. Reset telefonu nie pomaga. Aktualizować Chrome nie mogę, bo system twierdzi że mam wersję aktualną. Odinstalowanie aktualizacji i ponowne jej zainstalowanie też nic nie dało. Chrome jako aplikację systemową można tylko wyłączyć nie usunąć, no więc wyłączenie jej i ponowne włączenie też nic nie dało. Skanowałam telefon dwoma różnymi antywirami (przeciwko złośliwym aplikacjom też) ale żaden nic nie wykrył.
    Nie wiem już jak sobie z tym poradzić. Jest to wybitnie uciążliwe. I zaznaczam że wcześniej się to nie zdarzało. Dzieje się tak od jakiegoś tygodnia. Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem albo poradzi co z tym zrobić?
    Attached Images Attached Images
    "Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
    Optymista widzi okazję w każdej przeciwności"
    ~Winston Churchill

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Masz na myśli reset, czy hard reset? bo trzeba zrobić hard reset czyli przywracanie ustawień fabrycznych.
    Nie zaponmij zgrać danych, bo po tym czyszczeniu wszystko utracisz z fonika, powodzenia.

Wcześniej spróbuj Firefoxa albo Operę. Takie resetowanie i przywracanie trochę czasu zajmie. Chrome nie jest niezastąpione

Uprawnienia