Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Cieszyn
    Wpisów
    2

Czas najwyższy pomyśleć o wakacjach.

Siedzę sobie w ten deszczowy dzionek i kombinuję gdzie się w tym roku wybrać na wakacje. W zimie wygrzałem kości nad Atlantykiem ale latem też trzeba gdzieś poszaleć. Na jakiś czas odpuszczam sobie dalekie podróże i wykombinowałem wypad do Albanii. Tereny te są jak na razie mało znane i odwiedzane. Trochę poczytałem na różnych forach o tym kraju ale informacji jest nie dużo. Może ktoś z szanownych forumowiczek czy forumowiczów odwiedził ten kraj i mógł by mi przybliżyć kwestie związane z pobytem i zwiedzaniem.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Dzięki za ostrzeżenie. Wszystkie propozycje biur podróży proponują wczasy w okolicach Tirany . W północnej części Albanii większość mieszkańców posiada broń i dla tego jest niebezpiecznie. W nadmorskich kurortach przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na drobnych złodziejaszków. Z ogólnymi informacjami zapoznałem się na stronie ambasady RP w Tiranie.

Ja tam z 15 miesięcznym gałganem wybieram się na mierzeję wiślaną. Konkretnie Stegna. Byłem już na tej wiosce jest nie za dużo ludzi ale często do morza ponad kilometr...ale kto ma mnie gonić na urlopie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Janie. Ciebie to bez przerwy gdzieś nosi. Nie umiesz usiedzieć na miejscu. Masz świetne pomysły wybierając do zwiedzania ciekawe kraje. Trochę Ci zazdroszczę. Kiedy się wybierasz?.....bo latem jest tam niemiłosiernie gorąco.

Kajów koło Gdziejowa
    Jaśko, to wspaniały pomysł, ty masz zawsze takie wspaniałe pomysły, normalnie rewelacja. No rzeczywiście nie umiesz usiedzieć na miejscu i wybierasz coś takiego ciekawego, niepowtarzalnego, nietuzinkowego i intrygującego. Ja ci nic nie zazdroszczę, daj oznaki życia jak wrócisz.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ibis Zobacz post
    Janie. Ciebie to bez przerwy gdzieś nosi. Nie umiesz usiedzieć na miejscu.
    To prawda. Ten rok zapowiada mi się rewelacyjnie. W lutym zaliczyłem Kanary, w czerwcu jak zwykle Velki Meder, lipiec-sierpień moja ulubiona działeczka na ROD, we wrześniu Albania a w październiku- jak co roku- inhalacja jodowa w Kołobrzegu.

Kajów koło Gdziejowa
    A na czerwiec polecam Syrie albo Egipt.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Ja też oplanowana. Teraz czekać co z planów wyjdzie bo różnie bywa.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał ;307875
    A na czerwiec polecam Syrie albo Egipt.
    W czerwcu- jak napisałem- planowany jest VM a swoją drogą w ubiegłych latach zaliczyłem i Egipt i Syrię. Nigdy drugi raz nie wracam do wcześniej zwiedzanych krajów. Wyjątek stanowią uwielbiane przeze mnie i moją żonkę Kanary .

Zboczyliśmy nieco z tematu. Głównie interesują mnie dobre rady w temacie Albania.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 04-05-2017 o 15:44

Uprawnienia