Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Co z opalem w piwnicy po 1 wrzesnia?

Co z opalem w piwnicy po 1 wrzesnia?

Wiele osób kupuje opał na zapas, co z flotem,mułem, miałem w piwnicy skoro zakaz palenia tego paliwa od września.

Kajów koło Gdziejowa
    Możesz oddać w sortowni śmieci, przyjmują to jako odpady budowlane / gruz.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Ludzie mają po 6 ton flotu w piwnicach.. Serio,co z tym mają zrobić

Kajów koło Gdziejowa
    W nocy spalić, w większości miastach SM pracuje do godziny 20,00, wyjątkiem jest Cieszyn, ale pod osłoną nocy dzieją się dziwne rzeczy, złodzieje kradną nowe i drogie auta to dlaczego by flotu nie szło spalić . Dla chcącego nic trudnego.
    Tak bardzo sie tym zarządzeniem nie przejmuj , w mieście obowiązuje 50 km/h a żynóm ponad 100 km/h i tylko co setny jest złapany.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Spokojnie...to co masz w piwnicy możesz spalić bez obaw. Teraz flot i te inne badziewie mogą kupić tylko wielcy gracze. Ciekawe czy niesortem można palić. Ja osobiście palę orzechem.
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

hehe

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Spokojnie...to co masz w piwnicy możesz spalić bez obaw. Teraz flot i te inne badziewie mogą kupić tylko wielcy gracze. Ciekawe czy niesortem można palić. Ja osobiście palę orzechem.
    Odpaliłem temat <ustawa antysmogowa >< i już zaczynają się problemy hehe

Kocioł stary dopłat brak muł i flot zalega w piwnicy a nikt nie pomyśli o zwykłym zjadaczu chleba . Na forum pismakują jakieś dzieciuchy i pindolą od rzeczy o ekologii . Czas zejść na ziemię i powiedzieć prawdę . Muł ,flor będzie sie teraz nazywał eko i to samo badą sprzedawać tylko o 100PLN lub więcej droższe na tonie bo będzie miał przedrostek eko . Ryle będą sie cieszyć z rosnących cen węgla , a głupi Kowalski za wszystko zapłaci po 2 razy/.I jaki tu morał _ olać pierd...... grajdół.

Mi to pasuje jak będzie eko flot...byle bym to na wypłacie widział

Jean-Paul Sartre

może być Eko, byle nie smrodził

nawet lepiej, ze eko. Koniec tych śmierdzieli

Dzisiaj patrzałem to muł na wadze na jankowicach w cenie węgla...możecie sobie kupić

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia