Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Okna do domu

Okna do domu

Szukam dobrych ale nie doskonałych i zdecydowanie tanich okien, pewnie pcv. Kogo polecacie?

Pytam głównie posiadaczy okien 2-3 letnich ale każda rzetelna opinia jest cenna.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Te z Puńcowa raczej bym odradzał, bo mam z nimi styczność od 7 lat .
    Była taka firma którą poleciłbym z czystym sumieniem a nazywała się STOLARBUD z Harbutowic, ale facet popłynął. Zamiast dalej produkować w przydomowej stodole to sie mu zachciało wielkiej stolarni i już go nie ma. Słyszałem od znajomych pozytywne opinie o oknach z firmy Oknoplast z Krakowa, ale też trzeba kupić okno z profilu wielokomorowego (6-7) a nie to najbardziej einfachowe.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Dzięki.

Drewniane odpadają, tylko pcv bo musi być możliwie tanio. Zerknę na oknoplast. Jeszcze jakieś pomysły?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mam okna z krakowa, po roku od zabudowania okien przyjechał serwisant wyregulować okna i doradził abym na wiosnę i na zime uszczelki posmarował wazeliną, bo po 5 latach mogą być uszczelki do wymiany. nie wiem jakie teraz dają uszczelki, bobrze było by zapytać.
    Nie polecam firmy co mi montowała bo

Oknoplast?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Taak.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Mam okna z krakowa, po roku od zabudowania okien przyjechał serwisant wyregulować okna i doradził abym na wiosnę i na zime uszczelki posmarował wazeliną,
    Wazeliną to trzeja durch i wszystko smarować , gorzi jak w oknach mechanizmy odmawiają posłuszeństwa .

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Nie polecam firmy co mi montowała bo
    Też nie polecam, jak mi jeden chuchnął to bym sie łobalił.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Wazeliną to trzeja durch i wszystko smarować , gorzi jak w oknach mechanizmy odmawiają posłuszeństwa .

Też nie polecam, jak mi jeden chuchnął to bym sie łobalił.
    Jak walił alkoholem to znaczy że fachowiec z krwi i kości
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Prawdziwy majster zawsze pracuje pod wplywem alkoholu. I o dziwo wychodzi im to często lepiej niz na trzezwo

Uprawnienia