Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Psycholog

Psycholog

Szukam psychologa dla osoby dorosłej. Możecie kogoś polecić?

http://polki.pl/zdrowie/psychologia,...4,artykul.html

Poleceniem pomóc niestety nie mogę, ale warto przeanalizować, czy to faktycznie psycholog potrzebny. Żeby niepotrzebnie nie łazić po niewłaściwych gabinetach i tracić czas i kasę i może nawet zdrowie.
    Powodzonka.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Kwestia przeanalizowana. Potrzebna jest wizyta u specjalisty. Internet niestety nie pęka od opinii cieszyńskich psychologów/psychiatrów. Ale dzięki
    Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Mogę Ci polecić p. Kasie Zych, ona przyjmuje w Cieszynie

Cytat Napisał She6L Zobacz post
    ... psychologów/psychiatrów.
    No właśnie chodzi o to, że ten psycholog niewiele może/ pomoże.

Druga sprawa, że od takich decyzji powinien być lekarz pierwszego kontaktu. Ma przeprowadzić szeroką diagnostykę i dopiero potem skierować tam, gdzie trzeba.

(Osoba z mojego otoczenia jechała na antydepresantach, a okazało się, że miała po prostu niedobory sodu. A objawy jak przy ciężkiej depresji, z zaburzeniami pamięci i osobowości. Napompowali ją w szpitalu (gdzie trafiła cudem) i nie ta osoba.)

To lekarz powinien pomóc i powiedzieć, gdzie się udać.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Słowo "powinien" jest kluczowe. Istnieje prawdopodobieństwo, że na to lekarz przepisze witaminę C zamiast skierować do specjalisty.
    Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Uprawnienia