Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Najbardziej niedoceniona aplikacja na Androida

Najbardziej niedoceniona aplikacja na Androida

Poczytajcie komentarze hehe

https://play.google.com/store/apps/d....webview&hl=pl

Dzięki tej aplikacji zrzuciłem ok 7kg w dwa tygodnie! Średnio 0,5kg codziennie rano. Mam cichą nadzieję, że po aktualizacji będzie szło mniej papieru.
    Po paru dniach od aktualizacji moja firma kurierska zaczęła przynosić szybciej zyski, jestem w stanie telepatycznie odbierać zlecenia od klientów, mam nadzieję, że po nastepnej aktualizacji będę mógł również telepatycznie je wysyłać...
    Po ostatniej aktualizacji mój telefon zrobił się niewidzialny. Komentarz to ostatnia rzecz jaką udało mi się napisać, a teraz go szukam
    Od kiedy wypuszczono najnowszą aktualizację, odczuwam ból istnienia. Oceniam na 5 z szacunku do Schopenhauera.
    Po ostatniej aktualizacji dzięki funkcji Autoobrót mogę ustawić swoje auto w dowolnej pozycji telefonem! Niesamowite
    Nie mogę
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

jak można wierzyć , że aplikacja cyni akie cuda

Spoko. Niech dają namiary na dilera hahaha
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia