Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Ziemia ogrodowa,humus

Ziemia ogrodowa,humus

Witam,wie ktoś gdzie można zakupić większą ilość dobrej ziemi ogrodowej,humus lub czarnoziem.Cieszyn,Skoczów lub bliskie okolice.Potrzebuję parę m3 z dowozem w rozsądnej cenie dla Kowalskiego.Może ktoś coś wie na ten temat,byłbym wdzięczny.

Kajów koło Gdziejowa
    W czym problem?
    Wchodzisz na ox.pl , klikasz ogłoszenia, w magicznym polu wpisujesz fraze "ziemia", klikasz na lupe i Ci wyskakują ogłoszenia np takie jak to

http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,3...s-przywoz.html

Dzwonisz, i Ci przywożą, musisz tylko zapłacić.

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

czeluściach foruma
    W zeszłym roku myśmy też kupili "sprawdzoną" i poleconą, i zamiast trawnika było pole chwastnicy, żelastwa, szkła i kamieni. Masakra i nigdy więcej.

Jakby ktoś wiedział o naprawdę normalnej, dobrej ziemi, na której można posiać trawę i się cieszyć ogrodem to również przyjmę takie info.

Kajów koło Gdziejowa
    Ja w zeszłym roku kupiłem 8 ton i miała być osiewana a były w niej kuce wielkości piłki nożnej.
    Duże zasrzeżenie mam również co do ilości tej ziemi bo na 8 ton to mi to nie wyglądało a rozrzuciłem to sam w pare godzin.

Teraz jak będę kupował to się pofatyguje do sprzedawcy i przed kupnem obejrze sobie to cudo natury.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

No właśnie ,i tego bym chciał uniknąć.Znalazłem sprzedawcę koło Żywca,ale najpierw może podjadę do tego w Skoczowie jeżeli będzie taka możliwość.Nawet na głupiej ziemi ludzie kombinują,jest to straszne.

Uprawnienia