Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Solgaz Cieszyn

Solgaz Cieszyn

Cześć
    Co sądzicie o produktach jak i samej marce Solgaz? Ostatnio widziałem reklame telewizyjna i zainteresowalem sie plyta gazowa pod szklem. Czy ktos uzywa z was?

Pozdrawiam

czeluściach foruma
    Używam od kilku miesięcy - widzę wiele zalet jeśli chodzi o porównanie do zwykłej płyty gazowej. Na rachunkach jeszcze nic nie zauważyłam, bo płacimy stałą kwotę z wyrównaniem gdzieś w okolicy wakacji - mam nadzieję, że się okaże, że jest zaoszczędzone. Sama płyta wygląda pięknie, szybciej się czyści niż zwykłą, dla mnie jest tez dodatkowym miejscem do odkładania różnych rzeczy.
    Tu jest fajny filmik:

Nie mam porównania do indukcji, ale jesli ktos chce pozostać przy gazie to polecam. Jedyne co może przeszkadzać a ktoś dużo gotuje to to, że dużego garnka ciężko tam wsadzić z innymi, na jakimś forum ktoś po prostu polecał brać tę największą płytę, ale z braku miejsca mam u siebie tę 4+1 60 cm.

- - - Dopisano - - -

Aha, ja zamawiałam przez stronę solgaz, ale można się zorientować czy u nas gdzieś można odebrać osobiście. Wiem, że sprzedają w MyCenter, ale wychodziła drożej niż u producenta. A obsługa i wysyłka bez zarzutu
    Ostatnio edytowane przez Krilady* ; 27-03-2017 o 20:48

Wielu klientów jest zadowolonych z produktów Solgaz nie mówimy tutaj tylko o płycie gazowej pod szkłem, mają kolejne innowacyjne produkty jak okap czy płyta trzymająca temperaturę, a kończąc na piekarniku.

Osobiście można dotknąć u nas w sklepie -> Cieszyn ul. Liburnia 47.

Cena jest wszędzie taka sama więc z powyższym aspektem się nie zgodzę chyba, że chodzi o mycenter.pl to tam może być wyższa jednak zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście czy zakup przez nas sklep internetowy andarex.pl lub na allegro andarex-rtv-agd, tysiące zadowolonych klientów widać po komentarzach

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Używam od kilku miesięcy - widzę wiele zalet jeśli chodzi o porównanie do zwykłej płyty gazowej.
    Cytat Napisał Andarex Zobacz post
    Wielu klientów jest zadowolonych z produktów Solgaz
    Produkt nowy. ludzie zadowoleni. Ciekaw jestem opinii po 10 latach użytkowania. Piec kupuje się na lata a nie na jeden rok.

Kiedyś widziałem porównanie nowego Fiata Dukato do nowego Mercedesa Sprintera. Wynik był taki że nie ma wiele różnic, podejrzewam że po 10 latach użytkowania Fiat był zardzewiały i 100 razy naprawiany a Merc Sprinter miał blache zdrową i tylko pare napraw.

Chciałbym żeby to były dobre płyty gazowe gdyż sam jestem zainteresowany jej kupnem
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

czeluściach foruma
    Gerardo, zetrwej 10 roków to Ci napiszym opinie, według Rufijoka tylko tacy mogóm cosi powiedzieć....

Kajów koło Gdziejowa
    według Rufijoka tylko tacy mogóm cosi powiedzieć....

Lady, czytej ze zrozumieniem

według Rufijoka tylko tacy mogóm cosi powiedzieć....

Kajów koło Gdziejowa
    Koń też z byle czego rży

Kajów koło Gdziejowa

Uprawnienia