Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Opieka w czasie wyjazdu

Opieka w czasie wyjazdu

Witam Was serdecznie i mam zapytanie,czy ktoś z Was zna dobrych ludzi,którzy zaopiekują się psiakiem na czas wyjazdu na wakacje,może być z rewanżem.Ostatnio oddawałam pieska do hotelu,ale bardzo zrozpaczony i zestresowany wrócił.Szkoda mi go bardzo,jakby ktoś znał takie dobre i zaufane osoby,mające gdzie przechować zwierzątko,to bardzo proszę o odpowiedz,serdeczne dzięki za każde info

1. A czy pies nie może pojechać z Wami? Ja mam dwa psy i zawsze zabieramy ze sobą. Nie wyobrażam sobie wczasów bez psa.
    2. Na naszym terenie nie ma dobrego hotelu dla psów. A Tylko w takie ręce oddałabym psa w razie "W". Ja zaufanie mam do PSILTON w Zabrzu - ale jak znam życie to będzie "za daleko" i " za drogo". Oddanie na czas wyjazdu obcym ludziom, którzy nie znają psa, specyfiki rasy, czy najnormalniej zwyczajów psa - dla mnie pomysł marny. Ktos z rodziny nie może zająć się pieskiem?
    3. Ostatnia sprawa - jeśli już chcesz oddać pieska na czas wyjazdu - dobrze byłoby opisać, co to za piesek. Jaka rasa, wielkość, jakie zachowanie, jakie ma potrzeby, czy toleruje inne pieski - bo nikt nie weźmie agresywnego Dobermana na 2 tygodnie do mieszkania w bloku z innym pieskiem.

Jak u nas wystąpiła taka sytuacja to psiak był w hoteliku w Roztropicach

http://forum.ox.pl/showthread.php?10165-Hotel-dla-psów

Moim zdaniem nie ma opcji żeby psiak nie tęsknił za swoim "stałym opiekunem" podczas jego nieobecności,nawet jeśli będzie pod opieką kogoś kogo zna to będzie to "ktoś obcy". Nie raz my opiekujemy się psiakiem moich rodziców albo oni naszym i zawsze można zauważyć że po jakimś czasie pieseł najnormalniej zaczyna tęsknić za swoimi.

Hej!Piesek to malamut,ma 7 lat i jest bardzo grzeczny i gotowy do zabawy,ogólnie nie jest agresywny, ale ma coś zjechane na kundelki-psy nie wiem dlaczego,ale wywołują w nim pobudzenie!Jest to duży pies,40 kg i napewno nie do mieszkania w bloku,tylko do domu z ogrodem i do ludzi co lubią zwierzaki i spaceryyyyy i to dłlłuuuuuuuuuuuudie!Niestety jedziemy bardzo daleko i nie ma szansy na zabranie go ze sobą,my przez kilka lat nie jezdziliśmy na wakacje bo takiego smoka nie ma gdzie zostawić,a i nkt nie chce się zaopiekować dużym psem.Jakbyś miała jakieś info,to bardzo proszę o namiary,wakacje już zapłacone,a nasza mordka jeszcze nie ma domu na ten czas,no nie ma lekko,bardzo nie lubię go zostawiać,bo cierpi,ale coż

opieka nad psiakiem

Witam ,
    A w jakim terminie potrzebna opieka nad psiakiem ? Piesek czy suczka ? Gdyby terminy nam sie zgrały to moglibyśmy sie "wymienić " opieka nad psiakiem . Proszę o kontakt gwiazda27@wp.pl . Pozdrawiam

Aż z tego tematu założyłam konto na forum ;d Przez całe wakacje jestem wolna, więc mogłabym przygarnąć pieska na ile Pani chcę. Ogród mam bardzo duży, więc na pewno psiak będzie się fajnie czuł. Mam duże doświadczenie z psami, bo sama mam 2. Jeśli jest Pani zainteresowana to zostawiam tu mój email na jakby co wolfellie13@gmail.com

Dzięki za odpowiedzi!A czy ktoś wie jaka jest opinia o hotelu w Roztropicach?Który hotel dla psów możecie polecić?

Kajów koło Gdziejowa
    A co te wasze psy przez te 2 tygodnie oprócz kojca i żarcia potrzebują? Może suczke do zabawy i psychologa?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Wybieraj takie miejsca, gdzie możesz zabrać zwierzaka

Uprawnienia