Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Abonament telewizyjny

Abonament telewizyjny

Kto chce płacić kasę na telewizje PIS i dlaczego to robić jeżeli jest to spółka akcyjna i nikt z nią nie ma podpisanej umowy jak na przykład z telewizjami kablowymi . Ja to bym chętnie wywalił TVP z oferty kablówki i nie płacił rządówce ani grosza.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał tyranek07 Zobacz post
    Kto chce płacić kasę na telewizje PIS i dlaczego to robić jeżeli jest to spółka akcyjna i nikt z nią nie ma podpisanej umowy jak na przykład z telewizjami kablowymi . Ja to bym chętnie wywalił TVP z oferty kablówki i nie płacił rządówce ani grosza.
    Płacisz?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no tak

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Płacisz?
    Płace i płaczę bo tv PIS nie da się oglądać . Wole sport lub discowery i nie mam ochoty płacić dodatkowo na tv PIS SA . Dlaczego tv PIS nie zrobią joko dodatkowy pakiet extra płatny zawsze się jakieś nawiedzone pisiory znajdą żeby to dziadostwo oglądać i z chęcią będą wpłacać jałmużnę na ten szajs.

Dokładnie tak.Jeżeli TVP SA chce płacenia za coś to niech sobie otworzą odrębną platformę TVSat i niech kodują sygnał.Z"publicznej"narazie oglądam jedynie Ekspres Reporterów.Dawno nie oglądałem np. prog informacyjnych-tuba PISu.Szkoda czasu.Jedyne ew.wiadomości na "niezależnych" i jeszcze internet na szczęście jeszcze działa.

Wywalcie tv i ruszcie dupy kanapowcy.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Proponuję strajk, taki czarny abonament a najlepiej płacić i nie oglądać. Za rok będą prosić Was na kolanach żebyście ich oglądali.

Kto głupi to płaci...idzie mieć i polsat i nc+ dużo taniej ale za tym trzeba troche pochodzić...ja nie mam bo nie oglądam tv, chyba że sport to mi cuda na kiju niepotrzebne
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Bicie kijem po kałuży. W ciągu kilku lat zniknęły telefony stacjonarne. Teraz zniknie telewizja naziemna. Kto ma net, ten ma wszystko. Pierdoły z rządu powinny się nad tym zastanawiać. Jak każą płacić za telewizję naziemną to sam osobiście zrobię antenę naziemną (84cm drutu miedzianego wygięty w dwa kwadraty - w sieci tego pełno) i każę wysłać Kurskiemu. Mam w domu monitor 47" z możliwością podłączenia narodowej telewizji. Walcie się pisiory.

ale jak ma się kablówkę to chyba nie trzeba? jak sądzicie ja mam z Polsatu i nie opłaca mi się płacić

Uprawnienia