Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Brudna woda

Brudna woda

Skoczów Objazdowa - też u Was leci taka brudna woda?

Kajów koło Gdziejowa
    A z czego? Z kranu? WZC czy studnia?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Brudna woda w Brennej

U nas zanieczyszczone są studnie pałeczką e.coli, jak znacie kogoś z Leśnicy, to mu powiedzcie żeby sobie wodę oddał do badania, bo są zanieczyszczone wody gruntowe przez takich co nie myślą.
    Jak masz brudną wodę, z kranu też bo bakterie zasiedlają rury instalacji wodnej, to trzeba oddać do badania do laboratorium, jest przy węźle tam gdzie ujęcie wody.
    Najgroźniejsze i najczęstsze zakażenia wody to E.coli - u osób z chorymi jelitami może wywołać wstrząs endotoksyczny (sepsa), jest także 2-gą przyczyną zapalenia opon mózgowych u niemowląt, a to tylko wstęp.

Kajów koło Gdziejowa
    Jak w studni macie bakterie e.coli to ktoś w pobliżu ma nieszczelne szambo albo pompuje szambo na pole.
    Uważajcie żeby pies wam kup blisko studni nie robił bo po deszczu wszystko do studni spłynie.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Toć to będzie epidemia, najpierw kury później gospodarze.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miło pożartować, jeśli masz wodę z wodociągu. Jeśli nie masz, to przestaje być śmiesznie.
    Sąsiadom, którzy są starsi i nie mają rodziny, przywożę wodę do gotowania.
    To słoneczka moje, nie jedna studnia, a kilka... Napisałam co wywołuje w najgorszym wypadku, w najlepszym to tylko biegunka i tak ze 39 stopni gorączki.
    Zapraszam, chętnie podzielimy się wspaniałą hodowlą e.coli z naszych studni.
    Warto sobie wodę w studni zbadać, dla siebie i swojego zdrowia - i taki cel miał mój post.
    Naśmiewać się jest bardzo łatwo, misie. Trudniej jest pomóc innym.
    Rufijok, widzę że oba punkty w Twoim podpisie/opisie mają zastosowanie, tyle że twoich własnych uwag nie dotyczą...
    I nie szambo a obornik, tzw. "rolnik" bez znajomości podstaw hodowli i KDPR wywiózł, poszło z roztopami. Ja mam już luz, ale są ludzie, którzy maja gnojówkę w studni.
    Pozdrawiam

Uprawnienia