Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Krem dla noworodka który jest najlepszy ?

Krem dla noworodka który jest najlepszy ?

Witam jestem Kamila i zostalam mama 5 dni temu. Chciałam się poradzić innych mam z doświadczeniem jaki jest najlepszy krem do pupki dziudziusia ? Polożna odradzila mi sudocrem bo to ciezki krem. Prosze o pomoc
    Pozdrawiam

czeluściach foruma
    Ja mam sudocrem (z próbek z niebieskiego pudełka) i używam tylko gdy coś się zadzieje, co się zdarza baaardzo rzadko. Natomiast za każdym razem używam mąki ziemniaczanej i to jest chyba najlepszy specyfik

Mnie polecili niczym nie smarować, tylko jak się coś zadzieje- jak prawi Lejdi.
    Jeżeli opuszczą mnie moje diabły, obawiam się, że ulecą z nimi moje anioły

Chyba nie ma reguły...najlepiej sprawdź najtańszy...jak dupa dziecka toleruje to najtańszy,..nie ma sensu przepłacać...mój mały toleruje np. Nivea ale johnsons baby absolutnie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Sydocrem ok ale nie przesadzać. Bepanthen też bdb i lżejszy.
    "Nie może być tak, by to „coś”, o co jest spór, będąc w łonie matki miało inną (i to mniejszą!) ochronę prawną, niż to samo „coś” będące w inkubatorze.”

Janusz Korwin-Mikke

Uprawnienia