Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Romantyczne Miejsca " U NAS "

Romantyczne Miejsca " U NAS "

Witam, w bliskiej przyszłości zamierzam podjąć jedną z ważniejszych decyzji w moim Życiu , a więc zaręczyć się z moją ukochaną
    Nie chce by te zaręczyny były "suche" i " typowe" , dlatego chciałbym Was się zapytać jakie znacie ROMANTYCZNE miejsca w naszych okolicach ew do 70 km
    od Skoczowa
    mogą to byc również restauracje , hotele z bardzo ładnymi widokami , jak i również miejsca z tarasami widokowymi itd

krótko mówiąc miejsca gdzie jest lub można stworzyć romantyczny nastrój

Z góry dziękuje za informacje

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Może ta propozycja Cię zaciekawi.

http://www.kopalniasrebra.pl/sztolnia/zwiedzanie_sz.htm
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Zrób jej scenę z Pitbulla z pochodniami na dachu wieżowca. Nie zapomni

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Powiedz jej że chcesz się rozstać, później szybko się oświadcz, zobaczysz że będzie długo to pamiętać, jeszcze wnukom będzie to opowiadać.

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hotel Wellnes Dwór w Dębowcu-zaciszne piękne miejsce,dobra kuchnia,piękne pokoje i miła obsługa.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Złoty Groń w Istebnej
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Kajów koło Gdziejowa
    A może by tak z samolotu wyskoczyć i spadając na spadochronie się zaręczyć.

Możesz też zrobić tak: zasiać a jak stara powie że jest w ciąży to powiedzieć że nie zostawisz jej tylko sie z nią ożenisz, super romantycznie i nowocześnie.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    A może by tak z samolotu wyskoczyć i spadając na spadochronie się zaręczyć.

Możesz też zrobić tak: zasiać a jak stara powie że jest w ciąży to powiedzieć że nie zostawisz jej tylko sie z nią ożenisz, super romantycznie i nowocześnie.
    To je dobre ;-),
    A tak na poważnie nie żeń się, bo po małżeństwie jest rozwód, jak się hajtniesz to po jakimś czasie dopadnie Cię albo was sumienie a to jest niezdrowe :-),bądź naturalny anie jak reszta nas obłudników z sumieniem co jeden to większym. No chyba, że za bystry nie jesteś to sumienie też cię nie dopadnie:-).
    A zasiać to jest akurat naturalne geny przekazać przy tej robocie nikt nad wami nie będzie stał i dopingował ;-).
    Pozdrawiam
    teraz się zacznie :-)

Tak naprawdę to nie rozumiem takiego pytania.... Romantyczne miejsce nie zawsze musi być romantyczne dla każdego. Jeżeli chcesz, żeby to było wyjątkowe wydarzenie to pomyśl trochę sam, nad romantyką i przebiegiem Waszego związku. Co dla Was jest ważne, piękne i romantyczne. Nastrój zaręczyn można stworzyć na szczycie Baraniej Góry - jeśli ktoś to lubi, na torze wyścigowym - jeśli tam się poznaliście, albo przy kolacji ze świecami w podrzędnej knajpce jeśli z tym wiążą się jakieś fajne Wasze wspomnienia. Trochę inicjatywy wykaż!

Kajów koło Gdziejowa
    Jakbyś doł dziełusze jeszcze taki pierściónek zarynczynowy to bydzie w siódmym niebie

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia