Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Kupię działkę budowlaną do 30 000 złotych

Kupię działkę budowlaną do 30 000 złotych

Przyszedł ten moment w moim życiu, w którym człowiek musi się wziąć w garść i założyć rodzinę, dlatego też jestem poważnie zainteresowany kupnem jakieś niedużej działki budowlanej (około 10 arów) najlepiej z mediami albo możliwością bez większych problemów podpięcia mediów. Lokalizacja oraz miejscowość obojętna, może ktoś z waszych znajomych nie chciałby odsprzedać trochę ziemi na budowę? Może znacie również jakiś rolników, którzy mogliby odsprzedać kawałek gruntu na budowę? Byłbym niewymownie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Możecie bez problemu kontaktować się ze mną telefonicznie. 512 491 983

Kajów koło Gdziejowa
    Zyczę dużo szczęścia w poszukiwaniu na naszym terenie 10 arowej działki budowlanej do 30 000 zł.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Za trzicet tysiyncy to ci mogym przikope sprzedać. W bardzo malowniczym terynie położono. Blisko do cesty i somsiadowej kanalizacji. Elektryka była, ale starka nie płacili i z kurnika stydczom jyno sztyty droty i bednarka. Za to je oczko wodne. W sumie kiejsi to była zyngruba, ale kanalizacyje zrobili z gminy. Jak co to pisz na priwa. Niezamaco.

No niestety...za 10 arowa działkę to jak się zmieści w 80 tysiącach to będzie bardzo dobrze...za tą cenę to nie licz na cokolwiek.

Cena 30tyś za działkę ok. 10a w powiecie cieszyńskim nie jest niemożliwa, np. często w Kaczycach, Pogwizdowie są bardzo atrakcyjne cenowo oferty. W Hażlachu zdarzają się działki w cenie około 35-40tyś, Jednak średnio trzeba liczyć ok 45tyś za działkę takiej powierzchni we wsiach powiatu cieszyńskiego. Powodzenia

Kajów koło Gdziejowa
    Zgadza się, że w powiecie cieszyńskim, ale na peryferiach, coś takiego znalazłem

http://hanget.pl/component/realestat...rogomyslu.html

Działka w okolicach 30.000 złotych jest jak najbardziej realna, ale zgodzę się oczywiście, że średnia kwota oscyluje w granicach 50-70 tysięcy, dlatego specjalnie na forum napisałem, czy ktoś aby nie słyszał o jakieś promocyjnej działce do kupienia. Gratuluję poziomu buractwa powyższych osób, szczególnie krokusik i rufijok. Nie potraficie zrozumieć geniusze, że młoda osoba w tym kraju kombinuje jak może, żeby tylko postawić swój własny domek i zazwyczaj nie posiada takich aktywów, żeby wydać 80.000 zł na działkę.

Kajów koło Gdziejowa

Teraz już nie jestem burakiem

Cytat Napisał kezarpl Zobacz post
    Przyszedł ten moment w moim życiu, w którym człowiek musi się wziąć w garść i założyć rodzinę, dlatego też jestem poważnie zainteresowany kupnem jakieś niedużej działki budowlanej (około 10 arów) najlepiej z mediami albo możliwością bez większych problemów podpięcia mediów. Lokalizacja oraz miejscowość obojętna, może ktoś z waszych znajomych nie chciałby odsprzedać trochę ziemi na budowę? Może znacie również jakiś rolników, którzy mogliby odsprzedać kawałek gruntu na budowę? Byłbym niewymownie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Możecie bez problemu kontaktować się ze mną telefonicznie. 512 491 983
    Kezarpl, kapitalny pomysł, ale myślę że chcesz wydać za dużo, spoko kupisz nawet większą działeczkę z mediami za 15 tys zł.
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 22-02-2017 o 19:50 Powód: SORRY ZE PRZEDTEM WYRAZIŁEM SWOJA OPINIE

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Weż pod uwagę, lokalizacja działki, dobrze by było mieć blisko do pracy do szkoły itd. sąiedzi są też bardzo ważni, chyba nie planujesz budować się w miejscach zagrożonych powodziami?. Chciał mieszkać przy kuźni lub oczyśczalni ścieków?.
    Cena to nie wszystko, ale po kilku latach będziecie żałować że wam nic nie pasuje. Tanio nie zawsze dobrze. Wasza kasa i rozum.

Uprawnienia