Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Termika cieszyn

Termika cieszyn

Witam serdecznie !
    Proszę o pomoc gdzie znajdę archiwum dokumentacji kadrowo-płacowej TERMIKA Cieszyn (Przedsiębiorstwa Produkcji Wyrobów Grzejnych i Metalowych Termika Cieszyn).
    Zostałem już odsyłany w x-miejsc i nic z tego.
    Wynika ze dokumenty posiada jakaś firma, która przejęła wszystko po tej starej Termice.
    Może ktoś przerabiał już temat i wie coś więcej

Dziękuję za wszelką pomoc

Pozdrawiam

Grzesiek

Spróbuj tu (dowiedziałem się, gdzie mam szukać):

"Zakład Ubezpieczeń Społecznych - na podstawie danych przekazanych przez Archiwum Państwowe, urzędy wojewódzkie, ministerstwa oraz inne urzędy i instytucje centralne - opracował bazę informacyjną wspomagającą poszukiwanie dokumentów zlikwidowanych zakładów pracy - jest to wykaz zlikwidowanych zakładów pracy z informacją i adresem, gdzie znajdują się dokumenty zlikwidowanego zakładu pracy.

W bazie tej zmieszczonych jest ponad 8 tys. zlikwidowanych (bądź przekształconych) różnych jednostek organizacyjnych: zakładów pracy, organizacji związkowych i partyjnych, spółdzielni, PGR i innych.
    Baza ta jest zamieszczona w internecie na stronie ZUS - Baza zlikwidowanych lub przekształconych zakładów pracy.
    W 2004 r. utworzone zostało Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej z siedzibą w Milanówku w województwie mazowieckim - adres: 05-822 Milanówek, ul. Stefana Okrzei 1, skr. Pocz.164; adres internetowy: http://www.apdop.gov.pl/. "
    "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak,
    aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy przełożonego nie peszył."

Ostatnio edytowane przez qqłka ; 27-01-2017 o 07:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia