Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Klucz nasadowy

Klucz nasadowy

Witam

Potrzebuję w miarę szybko wykręcić akumulator i potrzebuję klucza nasadowego
    (...

Generalnie nasadki mam potrzebuje rurki. Jeśli ktoś jest w stanie mnie szybko poratować to będę wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-01-2017 o 18:40 Powód: linki

Nie lepiej kupić w Casto , LM lub innym sklepie z narzędziami. Taka przedłużka w przyszłości może ci się przydać. Wiem to ze swojego doświadczenia a kosztuje grosze.
    Poza tym musisz po ten klucz do kogoś pojechać, by pożyczyć a potem po jakimś czasie drugi raz, by go zwrócić.

http://metaltech.sklep.pl/p/2552/222...narzedzia.html

lub podobną.
    Ostatnio edytowane przez Ki-koker ; 08-01-2017 o 08:51

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mam taki zestaw, przyjedź szybko to ogarniemy Twój problem.
    Pisz na priva.....

Chłopaki przecież on nawet nie wie gdzie leży Cieszyn.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Może wie gdzie Pogórze

Kajów koło Gdziejowa
    Takiego badziewia nie kupuj, u mnie żadnej śruby nie odkręcił bo się od razu złamał. Polecam GEDORE albo FACOM , tych firm sprzęcik nie do zdarcia.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Taki sprzęt to dla profesjonalistów takich jak my a jemu dla odkręcenia jednej nakrętki starczy nawet chińskie badziewie. Psiknie po nakrętce colą albo (jak ma) WD 40 i po ptokach.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mam rozumieć że amator ma brać badziewie do ręki. Ja bym na to nigdy nie wpadł😁
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Topex
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Ja bym na to nigdy nie wpadł
    ...a ja tak. Jak facet nie bawi się w te klocki tzn. nie ma żyłki do majsterkowania to po ki czort ma kupować sprzęt profesjonalny i tak drogi jak Rufi zasugerował? Większość tzw. złotych rączek posiada gorsze albo lepsze komplety kluczy (w kasetach) w których znajdują się różnego rodzaju przedłużki, przeguby i inne pierdoły. Dla odkręcenia jednej nakrętki w zupełności nie musi ponosić wysokich kosztów zakupu profesjonalnego narzędzia, które może już nie będzie mu w przyszłości potrzebne.
    Poza tym od godz. 7.00 do teraz wcale się nie odezwał chyba, że skontaktował się z tobą na privie.

Uprawnienia