PDA

Zobacz pełną wersję : Maść końska

katia77
05-02-2013, 23:58
Ktoś używa, używał? Jakieś rady?
Gdzie najlepiej kupić? Mnie polecano jakiś sklep w Ochabach obok stadniny. Kupował ktoś tam? Gdzie dokładnie ten sklep się znajduje? Ja wiem tylko gdzie jest bar "Kasztanka" :)

sympatyczny
06-02-2013, 05:18
Mnie radzono kupować w Czechach.Podobno taniej i kupić można praktycznie wszędzie.Wiem to tylko ze słyszenia:)

LECHU 51-51
06-02-2013, 06:18
obok baru Kasztanka sklep był,ale czy jeszcze jest nie wiadomo.

Bibulec
06-02-2013, 07:35
Faktycznie tam jest sklep ze sprzętem jeździeckim i artykułami "końskimi" - Bober bodajże. Ale nie wiem co sądzić o skuteczności tej maści. Kiedyś stosowałam ale u mnie szału nie było.

lucek1966
06-02-2013, 07:38
Sklep istnieje dokładnie koło baru kasztanka.
link:http://www.cylex.pl/firmy/bober-a-a--agencja-je%C5%BAdziecka--hurtownia-sprz%C4%99tu-je%C5%BAdzieckiego-10571415.html

Iwi
06-02-2013, 09:02
Faktycznie tam jest sklep ze sprzętem jeździeckim i artykułami "końskimi" - Bober bodajże. Ale nie wiem co sądzić o skuteczności tej maści. Kiedyś stosowałam ale u mnie szału nie było.
Dokładnie sklep należy do Bobera. Używam tej maści od lat na bolące plecy. Trzeba ją dobrze wmasować :) Są też podróbki w różnych kioskach ale na tej oryginalnej jest napisane "ECLIPSE BLUE" i "WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT", no i ta oryginalna pochodzi ze Szwecji :)

wisiketa
06-02-2013, 09:18
Nie jestem fachowcem od maści ale słyszałem że ta konina uszkadza tkanke kostną:nie_powiem:, proponowałbym żel z diabelskiego pazura kupisz w każdej aptece bez recepty:jupi:.

sympatyczny
06-02-2013, 09:19
Iwi używasz rozgrzewającej na te plecy?

Iwi
06-02-2013, 09:20
Mi jakoś nic nie uszkodziła......koniowi też nie....:marzy:

wisiketa
06-02-2013, 09:42
Mi jakoś nic nie uszkodziła......koniowi też nie....:marzy:

Do mnie bijesz?? Ja napisałem (słyszałem że maść uszkadza tkanke kostną).

Iwi
06-02-2013, 09:57
Iwi używasz rozgrzewającej na te plecy?

Ona najpierw chłodzi a potem rozgrzewa :)

- - - Dopisano - - -

Do mnie bijesz?? Ja napisałem (słyszałem że maść uszkadza tkanke kostną).
W życiu.....:marzy:

jan_122
06-02-2013, 10:31
Odradza się nie smarować wszystkich wystających części ciała (szczególnie u mężczyzn).:lol:

katia77
06-02-2013, 12:47
Dokładnie sklep należy do Bobera. Używam tej maści od lat na bolące plecy. Trzeba ją dobrze wmasować :) Są też podróbki w różnych kioskach ale na tej oryginalnej jest napisane "ECLIPSE BLUE" i "WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT", no i ta oryginalna pochodzi ze Szwecji :)
Właśnie wróciłam z Ochab i kupiłam tę maść. Iwi, ona jest taka w butelce? Nie byłam pewna czy to to ale Pani w sklepie powiedziała, że właśnie tę wszyscy kupują :marzy:

Nie jestem fachowcem od maści ale słyszałem że ta konina uszkadza tkanke kostną:nie_powiem:, proponowałbym żel z diabelskiego pazura kupisz w każdej aptece bez recepty:jupi:.
Zaryzykuje na razie z tą maścią, bo słyszałam o niej wiele dobrego. Trudno, najwyżej mi dodatkowa dłoń wyrośnie to odsprzedam ;)

A ten "diabelski pazur" to co za wynalazek?

wisiketa
06-02-2013, 13:17
Właśnie wróciłam z Ochab i kupiłam tę maść. Iwi, ona jest taka w butelce? Nie byłam pewna czy to to ale Pani w sklepie powiedziała, że właśnie tę wszyscy kupują :marzy:

Zaryzykuje na razie z tą maścią, bo słyszałam o niej wiele dobrego. Trudno, najwyżej mi dodatkowa dłoń wyrośnie to odsprzedam ;)

Kolego który kupował końską maść i stosował to lekarz w szpitalu mu odradził i tą mu zaleił, jak zaczoł stosować to mi też polecił tą maść, a ja nie jestem lekarzem tylko pisze jakie jest moje zdanie. zawsze możesz zapytać lekarza lub w aptece.

Iwi
06-02-2013, 13:38

W butelce :)

- - - Dopisano - - -

Kolego który kupował końską maść i stosował to lekarz w szpitalu mu odradził i tą mu zaleił, jak zaczoł stosować to mi też polecił tą maść, a ja nie jestem lekarzem tylko pisze jakie jest moje zdanie. zawsze możesz zapytać lekarza lub w aptece.
Ale nie denerwuj się tak :przytul:
Każdy lekarz odradzi tę maść, bo ona przeznaczona jest dla zwierząt..... tak jak u ludzi tak i u koni wchłania się do krwioobiegu. Ale nie szkodzi. No chyba że ktoś będzie miał jakąś reakcję alergiczną. A konie to bardzo drogie i wbrew pozorom delikatne i wrażliwe zwierzęta i często traktowane są lepiej niż ludzie, a ich wyposażenie, leki czy kosmetyki warte są majątek...i są najwyższej jakości :)

wisiketa
06-02-2013, 13:55
:)

- - - Dopisano - - -

Każdy lekarz odradzi tę maść, bo ona przeznaczona jest dla zwierząt..... tak jak u ludzi tak i u koni wchłania się do krwioobiegu. Ale nie szkodzi. No chyba że ktoś będzie miał jakąś reakcję alergiczną. A konie to bardzo drogie i wbrew pozorom delikatne i wrażliwe zwierzęta i często traktowane są lepiej niż ludzie, a ich wyposażenie, leki czy kosmetyki warte są majątek...i są najwyższej jakości :)

Jestem wyjątkowo spokojny, niespotykanie spokojny człowiek:)

lucek1966
06-02-2013, 14:57
Maść końska.
http://www.kfd.pl/masc-konska-opinie-151658.html

katia77
06-02-2013, 16:07
W butelce :)

- - - Dopisano - - -

Właśnie. Do tego niestety, ale większość leków testowanych jest na zwierzętach nim są sprzedawane ludziom.

oleyoxa
27-04-2013, 14:49
Znajomy stosuje masc konska z Ochab na bole reumatyczne rak i nog i mowi, ze jest to jedyna masc ktora przynosi mu ulge.W aptece byla masc konska czeska i niemiecka, ale polecono mi niemiecka bo mocniejsza i skuteczniejsza.Skutecznosc masci mozna poznac dopiero po kilku dniach stosowania.Nalezy wcierac w czysta skore bo lepiej sie wchlania.

katia77
03-05-2013, 12:45
No niestety maść mi nie pomogła. Wylądowałam w Katowicach u specjalisty od łapek, bo mało sama sobie tej łapy z bólu nie odgryzłam.
Przyznać jednak muszę, że ta rozgrzewająca, którą mam rozgrzewała przyjemnie, więc może na inne schorzenie pomóc, na moje niestety nie pomogła :(

klaudia88
15-10-2013, 20:57
Ja używam herbamedicus, otrzymałam próbki, opisałam ja na blogu http://testujemyzklaudi.blog.onet.pl/2013/07/17/herbamedicus-masc-chlodzi-lub-grzeje/

emilia.buldog
23-10-2013, 12:06
Stosowałam wiele maści na bóle mięśni czy stawów niestety żaden nie był tak skuteczny i "szybki" jak Maść Końska. Gorąco polecam.

- - - Dopisano - - -

A poza tym to Maści rozgrzewające Ziaja

klaudia88
19-11-2013, 13:51
ja używam na plecy, mam siedzącą pracę i plecy wysiadają , smaruję sie rozgrzewającą , zarąbiście piecze....