PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry pediatra

*gosia*
25-11-2012, 10:18
Szukam dobrego pediatrę, który zbada mi dziecko (3 miesięczne) wszerz i w poprzek. Cieszyn lub okolice. Najlepiej prywatnie. Czy ktoś może mi polecić takiego???

Lanki
25-11-2012, 10:28
Szukam dobrego pediatrę, który zbada mi dziecko (3 miesięczne) wszerz i w poprzek. Cieszyn lub okolice. Najlepiej prywatnie. Czy ktoś może mi polecić takiego???

oczywiście pani doktor Pelar, która przyjmuje w MED-FOBERDENT na Bobrku

jorg1975
25-11-2012, 12:32
oczywiście pani doktor Pelar, która przyjmuje w MED-FOBERDENT na Bobrku

Oraz prywatnie w Haźlachu. Telefon do Pani Pelar na priv, jeśli Pani chce.
Pozdrawiam

agatomek
25-11-2012, 13:34
Dr Koźlik. Przychodnia na Bielskiej Cieszyn

awe76
25-11-2012, 14:00
To prawda.Tylko P.dr.Pelar.
.Moje dzieci mają 14 i 16 lat.Od czternastu lat nigdy się nie zawiodłam i co najważniejsze zawsze mogłam liczyć na poważne podejście do jakichkolwiek problemów z należytą dbałością o szczegóły. Pani doktor przyjmuje również prywatnie u siebie w Hażlachu.

one_agnes
25-11-2012, 14:28
Zgadzam się z większością na tym forum - tylko P. Pelar. Wizyta prywatna kosztuje chyba ok 60 zł. Leczyła (i wyleczyła) mnie a teraz jeżeli będzie taka potrzeba będzie leczyć moje dziecko. Kiedy szkrab miał nie całe pół roku został gruntownie przebadany, dzięki czemu dowiedziałam się kilku rzeczy o których nie raczył mnie powiadomić pediatra w przychodni zdrowia...

grabowska
25-11-2012, 14:39
A gdzie p. Pelar przyjmuje prywatnie? Czy robi też usg brzuszka, główki?

one_agnes
25-11-2012, 15:17

nie takich nie robi. Prywatnie przyjmuje w Hażlachu na ul Sadowej - pierwszy dom po lewej stronie (łatwo odnaleźć).

Lanki
25-11-2012, 17:56

Pani doktor przyjmuje prywatnie w Hażlachu, drogą w kierunku Kończyc, Pruchna i tam gdzie teraz robią rondo to jedzie się dalej i na przeciwko przystanku autobusowego w lewo. Wizyta kosztowała nas 60 zł. Pani doktor nie przepisuje od razu maści sterydowych, antybiotyków. Nie ma lepszego pediatry w Cieszynie. Szkoda, że tylko ona tak podchodzi do tematu.

Tortilla
25-11-2012, 21:45
nr 1. dr Pelar (Cieszyn NFZ/Hażlach prywatnie)
nr 2. dr Koźlik (Cieszyn)
nr 3. dr Dyrda (Ustroń)

*gosia*
25-11-2012, 21:59
dziękuję za odzew :) przesądzone, idziemy do dr. Pelar :)

grabowska
26-11-2012, 10:11
A czy znacie dobrego pediatrę który robi usg? I umie je zrobić, i ocenić czy wsio gra?

Tortilla
27-11-2012, 14:46
Świetnym fachowcem (nie jest pediatrą, ale radiologiem) od USG jest dr Renata Sokal- przyjmuje w Specjaliście na Sienkiewicza, na Frysztackiej i chyba na Bielskiej. Byłam z dziećmi wielokrotnie.

wostok1
14-01-2013, 14:18
Powiedzcie kochani w jakich godzinach przyjmuje doktor Pelar w Hażlachu ??

Tortilla
14-01-2013, 19:26
Powiedzcie kochani w jakich godzinach przyjmuje doktor Pelar w Hażlachu ??
Z reguły od około 14 lub 15 do oporu ;)
Umawiasz się na konkretną godzinę. Ale są poślizgi.

wostok1
14-01-2013, 21:07
Z reguły od około 14 lub 15 do oporu ;)
Umawiasz się na konkretną godzinę. Ale są poślizgi.

Dziękuję :)

grabowska
20-01-2013, 13:33
A ktoś słyszał jakieś opinie o dr Suchodolskim? Przyjmuje w Skoczowie. Jedna znajoma zachwycona, jedna średnio..Ktoś zna tego lekarza?

wisiketa
24-01-2013, 06:07
Według mnie to lepszy od dr. Koźika.

Tortilla
24-01-2013, 14:42
Co do doktora Koźlika- ja polecam z czystym sumieniem. Jeden z najbardziej konkretnych lekarzy, jakich znam.
Krótko i na temat. Nie nadużywa antybiotyków. Zleca potrzebne badania.

Iwi
24-01-2013, 19:16
A ktoś słyszał jakieś opinie o dr Suchodolskim? Przyjmuje w Skoczowie. Jedna znajoma zachwycona, jedna średnio..Ktoś zna tego lekarza?

Niezbyt pochlebne opinie slyszałam na jego temat.....:marzy:

Jak Skoczów to Kuźnik z Kuźnikową, wg. mnie oczywiście :)

- - - Dopisano - - -

cezark
28-04-2013, 07:32
mam pytanko,czy jest w okolicy Skoczowa jakiś pediatra który przyjechałby w niedzielę do chorego dziecka?Jeśli ktoś ma namiar to prosiłbym o nr telefonu

Dasza
28-04-2013, 07:45
cezark wiem, ze jest lekarz z Ustronia, który jeździ na prywatne wizyty. Chyba nazywa się Dorda. Niestety nie mam numeru kontaktowego. Ewentualnie zabierzcie malucha i jedzcie do dr Pelar.

A my chodzimy do dr Tatar na Frysztacką w Cieszynie. Jedynym minusem są panie pielęgniarki które tam pracują. Dlatego mimo pełnego zaufanie do Pani doktor jesteśmy zmuszeni się przepisać... O wizyty tam ciężko. Jak w zeszłym roku dziecko dostało potwornego bólu ucha i dzwonili o 12 żeby go z przedszkola odebrać, momentalnie zadzwoniłam do przychodni. Niestety odmówiono mi przyjęcia dziecka... Wylądowaliśmy na pogotowiu, gdzie za bardzo nie chciano nas przyjąć, bo Pani rejestratorka grzecznie tłumaczyła, ze w tych godzinach ma nas obowiązek przyjąć przychodnia. Po rozmowie jednak wypisała kartę i po 2 godzinnym czekaniu na izbie lekarz stwierdził, ze dziecko ma zapalenie ucha środkowego. Ta sytuacja zaważyła na zmianie decyzji odnośnie nie tyle pediatry jak przychodni. Teraz rozważam przepisanie malucha do Hażlacha bądź Kaczyc, ewentualnie Pogwizdowa.

cezark
28-04-2013, 18:11
Chyba nazywa się Dorda
Dyrda...dzięki,dzwoniłem tak samo jak do bodajże ośmiu innych lekarzy którzy mają prywatną praktykę i jeżdzą na wizyty domowe,żaden z nich nie odebrał telefonu

arnika
28-04-2013, 21:38
No cóż... lekarze :marzy:
A dzwoniłeś na POZet? Oni muszą przyjechać. To znaczy powinni :marzy: