PDA

Zobacz pełną wersję : Koreczki

krilady.
05-11-2011, 10:54
Macie jakieś sprawdzone przepisy na koreczki? :)

mimi@
05-11-2011, 11:07
Moje ulubione: kostkę sara feta zawinąć w plasterek łososia wędzonego i nadziewać na wykałaczkę- u góry oliwka, zawiniętą fetę, postawić na plasteku ogórka... mniam...:o

---------- Post dodany o 12:07 ---------- Poprzedni post dodany o 12:01 ----------

No i uwielbiam koreczki- zamiast oklepanych sałatek i zimnej płyty... Raz zrobiłam imprezkę koreczkową. Jak będę mieć trochę czasu, to może coś napiszę. Ale też czekam na jakieś fajne pomysły...:essen:

:essen::essen::):):)

krilady.
05-11-2011, 11:37
No właśnie...ja teraz zrobiłam takie tradycyjne: śledziuch, ogórek i cebulka marynowana...:), zrobiłam też z sera żółtego i oliwki...niestety, mam dość ograniczone składniki.... Potem do zagrychy będą jeszcze pieczarki marynowane i ogóraski :)) Byle wódka zimna będzie 1308 :D

miczas
05-11-2011, 17:40
oto moje koreczko zawsze robilem na ananasie fajnie to wyglada:)
dobrze smakuje w takich zakaskach suszony pomidor,czosnek marynowany,oliwki,ser kozi,feta,mozzarella itd itp:>

kris197
06-11-2011, 10:28
jazda rowerem:)

mimi@
10-11-2011, 07:49
miczas to jest do ananasa powbijane? Fajnie to wygląda, jak ananasek stoi.;)

Jak mam w planie większą ilość koreczków, to przygotowuję sobie produkty i potem nabijam według uznania- niektóre z samą wędliną- robię z plasterka szyneczki żagiel. :))
niektóre bezmięsne- ogórek, pieczarka, ser mozarella- kulka.
Można fajnie powymyślać i stworzyć do kupy całe menu z tego. :o
Na przykład podać coś na czipsie, albo makaron wykorzystać...

krilady.
10-11-2011, 08:39
Generalnie koreczki dają pole do popisu, ale też dobrze wiedzieć co się ze sobą smakowo fajnie łączy :) Na tej imprezie śledziowe zeszły od razu :)

miczas
30-11-2011, 16:40
tak do ananasa powbijane super to wyglada i zaskakuje gosci:) POLECAM!:)